Menu

Někdy je návrat ke kořenům tím skutečným krokem kupředu

Kdo jsme

Spojení vize
a zkušeností

Richarda Myslivce a Petra Vomastka svedl dohromady zájem o reality, sen podnikat v oblasti developmentu a také touha dělat věci jinak. Prostřednictvím společnosti loopway chtějí ukázat cestu k udržitelné výstavbě s trvalou hodnotou. Jejich dlouhodobou vizí je vybudování soběstačné vesnice.

+
Petr Vomastek
investor, leader a znalec realitního trhu
+
Ing. arch. Richard Myslivec
architekt, stavař, vizionář a obchodník
+
Petr Vomastek
investor, leader a znalec realitního trhu
Petr Vomastek

Petra si jeho partneři a zákazníci cení pro výjimečné analytické schopnosti, tah na bránu a inteligentní design investic. Jeho největší silou je pozitivní energie a umění číst realitní trh včetně relevantních souvislostí.

Za Petrem stojí nekonečná řada úspěšných obchodů v oblasti realit a výjimečných investičních projektů, jako jsou Český půdní fond, Agro 21, Vomastek Investment & Development a řada dalších.

+
Ing. arch. Richard Myslivec
architekt, stavař, vizionář a obchodník
Ing. arch. Richard Myslivec

Richard je duší budovatel s vysokými nároky na preciznost a promyšlenost věcí v každém detailu. Ve své kariéře prošel všemi stavařskými profesemi, po studiích ovšem zjistil, že největším problémem dobrých architektů je umět prodat své vize.

Sám na sobě v tomto ohledu roky pracoval, úspěšně se věnoval marketingu, obchodu, správě nemovitostí i realitním akvizicím a piloval umění přesvědčit druhé o svých projektech. Jeho životním posláním je vytvářet podmínky k tomu, aby talentovaní lidé mohli proměnit své sny ve skutečnost.

Naše vize

Spojení byznysu a hodnot

Držíme se toho, že každý developer má zodpovědnost vůči místu, do něhož vstupuje. V našich projektech klademe důraz na zachování původního ducha lokality. Naším cílem není účelový development, ale tvorba zdravých a živých míst.

Respekt

Dbáme na přirozené začlenění projektů do místního kontextu. Inspirujeme se geniem loci.

Udržitelnost

Klademe důraz využití místních zdrojů, recyklátů a moderních technologií. Naším cílem je co nejmenší závislost projektů na okolí. 

Prosperita

Chceme, aby z našich projektů měli prospěch i starousedlíci a místní. Raději než velkým stavebním firmám dáme prostor místním řemeslníkům.

Preciznost

V našich projektech má své určené místo i lžíce na boty. Hlídáme kvalitu v každém detailu, protože jedině tak může vzniknout funkční celek.

Vítězství

Dotáhnout vize k realizaci je jen jedna strana mince. Skutečné vítězství je, když se projekt podaří zrealizovat ke spokojenosti všech klíčových aktérů.

Cílevědomost

Řídíme se slovy Tomáše Bati, že největší umění je umění chtít. Víme kam směřujeme a díky tomu můžeme pro naši cestu nadchnout i ostatní.

Koncept řetězové zástavby

Spojení lidí a místa

Vlajkovou lodí společnosti loopway je koncept řetězové zástavby, který překonává nedostatky většiny satelitních příměstských projektů.

Koncept řetězové výstavby, jehož hlavními autory jsou architekti Jan Ret, Markéta Holotová, Josef Váně a Jakub Mareš z respektovaného plzeňského ateliéru K Světu, původně vznikl pro projekt Na Křížení cest ve Vejprnicích u Plzně. Vzhledem k jeho unikátním architektonickým kvalitám jsme jej nechali zaregistrovat jako průmyslový vzor, který vedle využití v našich projektech nabízíme k dispozici i dalším developerům se zájmem o udržitelné příměstské bydlení.

Více o konceptu řetězové zástavby

loopway aktuálně

17. 5. 2021

První krok výstavby Na Křížení cest: ve Vejprnicích začnou pracovat archeologové

Na pozemcích budoucí osady Na Křížení cest už brzy vypuknou stavební práce. Jako první začnou v lokalitě pracovat archeologové. V nejbližších dnech začneme připravovat skrývku vrchní části zeminy, aby mohli prozkoumat půdní sedimenty. Pokud půjde vše podle plánu, samotná stavba bude zahájena ještě před letními prázdninami.

12. 5. 2021

Domy ve Vejprnicích budou vytápěné ekologicky

Jedním z našich dlouhodobých cílů je vytvoření trvale udržitelné vesnice. V projektu Na Křížení cest ve Vejprnicích mu jdeme naproti volbou systému vytápění pro nově stavěné domy. Ty budou využívat moderní a ekologicky šetrný způsob vytápění tepelným čerpadlem. Celý projekt je tak připravený na zpřísnění vyhlášky č. 264/2020 Sb., o energetické náročnosti budov, jejíž nové podmínky začnou platit od 1. 1. 2022.

3. 5. 2021

Poslední kroky před zahájením prodeje projektu Na Křížení cest ve Vejprnicích

Finišujeme přípravy na zahájení prodeje prvních domů v projektu Na Křížení cest ve Veprnicích u Plzně. Navázali jsme spolupráci s renomovanou finanční a auditorskou společností Deloitte, s níž dokončujeme ceník a ladíme podobu nabídky pozemků a rodinných domů jejich budoucím majitelům. Zahájení prodeje předpokládáme v červnu 2021. Sledujte nás.

naši partneři